09:44:00

NOWY ROK, PODSUMOWANIE 2K16

https://www.youtube.com/watch?v=KkGVmN68ByU

Witajcie!
Powiem wam, że nie mam żadnych postanowień tak jak zwykle to było. Piszę ten post dość późno, bo minął już prawie miesiąc od nowego roku. Nie miałam kiedy się zebrać po prostu.. staram się teraz bardziej skupić na youtubie i mogę Wam powiedzieć, że w końcu po 4 latach zbierania się, nagrałam cover. Mój w sumie nie pierwszy, ale pierwszy UDOSTĘPNIONY dla każdego.  Możecie go zobaczyć klikając ---> TUTAJ <---
To mój mały sukces, bo przełamałam się w końcu, co mnie strasznie satysfakcjonuje bo odbiór był bardzo dobry i naprawdę... NIE MAM SŁÓW, dziękuje.

Zaczynając od początku, chcę tu podsumować mój rok 2016, był on dla mnie bardzo dobrym rokiem, naprawdę, nie wiecie nawet jak, ale sądze że 2017 będzie jeszcze lepszy. I TAK WŁAŚNIE POWINNO BYĆ!
Już na początku tego roku poznałam osoby, którym bardzo zaufałam, którzy dodatkowo sprawili, że byłam szczęśliwa. Niestety jedna osoba mi strasznie nie podeszła, i od 3 miesięcy nie mam z nią kontaktu, ale pomińmy to. Spotkałam się w kwietniu z moją przyjaciółką, którą poznałam na facebooku, niestety nie udało mi się spotkać jeszcze jednej, ale w tym roku jest to moim celem.
Nagrałam również konkursowy filmik z moją przyjaciółką Julią, który dotyczył chemii i wygrałyśmy go zdobywając przy tym nagrodę 10 tysięcy na labolatorium chemiczne w naszej szkole. Jest to ogromna satysfakcja, mimo, że wyniki ogłoszono 30 września to dalej gdzieś nasz wkład w to jest doceniany. Np. tydzień temu byłyśmy z Julią w radiu, a dwa miesiące temu w gazecie. Za to też bardzo serdecznie dziękujemy, za każdą pomoc i wsparcie.
Wakacje również były po prostu świetne, byłam w trójmieście i spędziłam tam bardzo miło czas, odwiedziłam rodzinę, oprócz tego  spędziłam je wśród moich znajomych, poznałam też przy okazji nowych, później pojechałam na Woodstock na którym też się dobrze bawiłam.
Pamiętam nocowania u przyjaciółek, które mega wspominam i nie mogę się doczekać następnych.
W sierpniu również odbyła się 18 mojego brata, na której dawno się tak dobrze nie bawiłam i nie wytańczyłam. Chociaż czekają mnie jeszcze takie imprezy niedługo... WIĘC :))
W 2016 roku w końcu doczekałam się remontu w moim pokoju, ale  może kiedyś Wam go pokaże... Czekałam na niego tyle czasu i w końcu czuje się w nim dobrze.
Teraz chyba najlepsza informacja roku 2016, spełnienie marzeń tak naprawdę. Moja kochana ciocia zrobiła mi prezent na święta i dała mi bilet na koncert Ariany w Polsce 1 czerwca ( dzień przed moimi urodzinami więc jeszcze lepiej ), marzyłam o tym tyle lat, bo naprawdę kocham Arianę i jej piosenki, jest dla mnie wzorem i inspiracją. Teraz to tylko odliczam dni... :)
Wyjazd do Londynu był też dla mnie strasznie ważny, bo wcześniej ostatni raz byłam tam z 2 lata temu i tak naprawdę bywałam tam jak byłam młodsza częściej, a teraz nie za bardzo, a tak się stęskniłam za tym miejscem i możliwość widzenia tego wszystkiego znowu bardzo mnie cieszyła.
Na koniec roku odzyskałam kontakt z pewną osobą i to  jeszcze  sprawiło że ten rok był na sam koniec jeszcze bardziej udany. Sylwester spędziłam ze znajomymi i jak sobie pomyślę z kim spędzałam sylwestra rok temu to zmieniłam na pewno towarzystwo o 360 stopni i jest mi z tym bardzo dobrze.

Myślę że zmieniłam się na lepsze. Spoważaniałam i jestem bardziej rozsądna niż wcześniej. Staram się robić dobre rzeczy, uważam siebie za dobrą osobę bo nigdy dla nikogo nie chcę źle i zazwyczaj staram się każdemu pomóc. Dojrzalej patrze na świat...
Dam Wam na dole sklejkę zdjęć z roku 2016, różne, serio przeróżne fotki. Możecie trochę opowiedzieć o waszym tamtym roku. Był dobry czy nie?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz,który jest dla mnie motywacją ♥
Wulgarne zachowanie i spam nie będą tolerowane

Copyright © 2016 NATALIA , Blogger